Kvalitní podloží

Napřesrok vás čekají na vaší zahradě změny? Budete mít nový bazén, protože ten starý už odsloužil, co mohl? Pak je na čase na novinky. Stačí, abyste vše řádně připravili, pak vás nic nezaskočí a můžete si celé léto jen užívat.
V našem obchodě naleznete mnoho kvalitních přípravků, které poradí a pomohou se správnou úpravou vody, ale také tu jsou další vychytávky, které byste mohli ocenit. Je tu například nabídka z řady geotextilií https://eshop.techneco.eu/Geotextilie-pod-bazen, které by vás mohly oslovit. K čemu takový produkt je a v čem vám může pomoci? Nabízíme skvělou možnost, jak ochránit dno bazénu před vnějšími vlivy, protrhnutím nebo poničením.kid

Perfektní cena

Pokud chcete instalovat bazén na zem, je dobré nejprve připravit podloží tak, abyste měli jistotu, že dno nijak neroztrhnete či nenarušíte některou ze stěn. Někdy stačí i maličká prasklinka, která se postupně otevře a je po bazénu.
Jak tedy postupovat?
Nejprve byste měli vyrovnat terén a odstranit všechny pevné či ostré předměty, ať už to jsou kameny nebo jiné prvky, které by mohly dno narušit. Až bude takto připravené podloží, je vhodné jej zasypat vrstvou písku, ideálně jemně prosátého, na který později položíte geotextilii. Až teprve pak můžete instalovat samotný bazén.
Geotextilieskvělé vlastnosti, a to nejen pro svou dlouhou životnost, ale oblíbená je také proto, že dobře odolává působení nejrůznější bakterií a plísní, které by se jinak mohly rozmnožit v běžném přírodním podloží.
Neváhejte a určitě to vyzkoušejte, protože právě tímto způsobem ochráníte bazén před poškozením, nepříznivými vlivy parazitů, kteří by se pak mohli dostat i do vody a způsobit zdravotní komplikace nebo jen nutnost vyměnit vodu. Je to možnost, kterou využívá celá řada lidí i kvůli pohodlnějšímu koupání, a následně snadnějšímu úklidu bazénu na zimní sezonu.tree