Co je to sypaný čaj?


Čaj má mnoho podob. Základní dělení je na porcovaný a sypaný čaj. Zatímco procovaný čaj je oblíbený pro jednoduchou přípravu, kdy vezmete čajový pytlík a zalijete ho horkou vodou, sypané čaje jsou oblíbené především protože vám poskytnou výraznější a komplexnější chuť i aroma.

Kvalitní sypaný čaj je něco, co si opravdu vychutnáte. A přitom nemusí být vůbec drahé. Levné sypané čaje https://darka-shop.cz/katalog/kvalitni-cerstve-sypane-caje vám nabízí e-shop Darka shop. Na tomto e-shopu najdete opravdu široký výběr sypaných čajů všech různých druhů. Jak jedno druhových čajů, tak čajových směsí.

čaje

Najdete tu černé čaje, které jsou oblíbené především proti vysokému obsahu kofeinu, čímž ho mnoho lidí popíjí ráno místo kávy.

Můžete tu vybírat také mezi velkým množstvím zelených čajů. Zelené čaje jsou snad ty nejoblíbenější napříč všemi druhy čajů. Najdete tu jak čistý zelený čaj, tak i zelené čaje obohacené o různé bylinky či ovoce. Zelený čaj je oblíbený pro vysoký obsah antioxidantů a také zrychluje náš metabolismus.

čaje

Velmi oblíbené jsou také ovocné čaje. Na Darka shop najdete směsi, které obsahují ovoce sušené mrazem, které dodává čajům vynikající chuť, jako byste si šálek připravovali z čerstvého ovoce. I těchto čajů tu najdete celou řadu. Ochutnat můžete čaj rakytníkový, pomerančový, mangový, čaj z bobulovitého ovoce, třešňový, jahodový, maracujový nebo melounový.

Bylinkové sypané čaje jsou nejen lahodné, ale také je pijeme z důvodu, že jsou velmi zdravé a plné pozitivních účinků na naše zdraví. Můžete si tu zakoupit bylinkové směsi na lepší usínání, na lepší trávení, proti stresu, na zdravé močové cesty, proti nachlazení, na podporu hubnutí nebo na detoxikaci vašeho organismu.

A to samozřejmě není všechno. Pořídit tu můžete také různé druhy bílých čajů, kvetoucích čajů, oolong čajů, žlutých čajů, modrých čajů, vynikající matcha čaj, a dokonce spoustu vynikajících ledových čajů.