Co když nejsou peníze?

I kdyby byl někdo z nás sebedokonalejší a sebesoběstačnější, přesto je v životě velice často závislý na ostatních lidech. Nikdo si nedokáže vlastními silami zajistit všechno to, co se k civilizovanému životu ve vyspělé společnosti váže, a tak se je třeba obracet na ty druhé, kteří mohou poskytnout člověku to, co tento sám postrádá.

A kdy ti druzí člověku vyhoví? Pochopitelně jedině za předpokladu, že za to dostanou zaplaceno. A to si žádá peníze.

jeden rubl

Když chce člověk takové peníze mít, musí si je obvykle sám vydělat. Jenom zřídkakdy mu je dá někdo v dostatečném množství jenom z lásky k bližnímu svému. Jenže podíváme-li se na to, kolik si našinci nejednou vydělávají, musíme dospět k poznání, že jsou tu nevyhnutelně i ti, kteří aspoň někdy se svými příjmy vyjít nedokážou. Leckdo si prostě přijde jenom na učiněnou almužnu, a když se pak objeví výdaje, jež přesahují možnosti takového člověka, je to zlé. Pak se peněz nedostává a bez nich už si nelze nic koupit.

A jak to zaonačit, aby našinec vždy dost peněz měl? Někdy jedině tak, že si člověk zažádá o půjčku.

rublové bankovky

I když ono ještě takové zažádání není vším. Člověk musí totiž takovou půjčku i získat. A když je v nevalné finanční situaci, obvykle někde v bance neuspěje.

A když v bance poskytnutí peněz ve formě půjčky zamítnou? Pak by se měl člověk určitě zajímat o to, jak získat hypotéku FAHD, tedy nebankovní hypotéku, jež je často tou jedinou možností, jak si člověk v tísni k penězům přijít může.

A je až překvapivé, jak snadno se dá taková nebankovní hypotéka získat, a za jak výhodných podmínek. Tady vlastně stačí jenom vlastnit nemovitost, kterou by dal člověk za půjčené peníze do zástavy, a jakmile je někdo takový rovněž schopen splácet, půjčku tu dostane. Protože tady nemusí ani mnoho vydělávat, ani mít čisté registry dlužníků. A to je pro mnoho z našinců přímo terno.