Kdy se vydat na těhotenské focení a co si obléknout, aby bříško maximálně vyniklo?

Snímky těhotných žen jsou v dnešní době neskutečně populární a každá těhotná žena si chce zachovat tu nejlepší vzpomínku na požehnaný stav. Chcete také?

Kdy se vydat na těhotenské focení a co si obléknout, aby bříško maximálně vyniklo?

Těhotenství je krásné období, i když někdy hodně náročné, je to doba, na kterou chce mít žena vzpomínku už na celý život. A jak nejlépe uchovat vzpomínky, než za pomocí fotek? Krásné těhotenské snímky vám nejlépe udělá profesionální fotograf, ten vám udělá fotky venku i uvnitř, vyfotit se pak můžete sama ale i s celou rodinou. Fotograf také vystihne právě to nejkrásnější na celém období těhotenství a prim na fotkách musí hrát těhotenské bříško. Aby fotky, ale co nejlépe vynikly, je dobré se předem připravit a vhodně obléknout. Už máte svou představu, jak by fotky měly vypadat nebo si necháte poradit od profesionála?

pexels-photo-57529

Kouzla s foťákem

Řada lidí si myslí, že vyfotit fotku není zase až takový problém, ale pravdou je, že je to docela makačka. Aby se fotka vydařila, je nutné umět pracovat se světlem ale i s okolím, musí se uzpůsobit místo a celkové pozadí může někdy být rušivé, právě tyhle detaily nejlépe vystihne a upraví jen profesionální fotograf těhotenské focení Ostrava https://vlcekjan.cz/project/tehotenske/. Fotograf se svým foťákem opravdu umí kouzlit, a proto pokud chcete mít dokonalé fotky, určitě jej oslovte. Záleží totiž i na tom, co si na focení obléknete nebo, kde se budete fotit a kdy. Nejlepší fotky vznikají odpoledne, tedy pokud se budete chtít fotit venku, pokud vevnitř v ateliéru, fotograf se postará o to, aby měl dokonalé světlo, a vy jste na fotce dokonale vynikla. Hlavně tedy vaše těhotenské bříško.

pexels-photo-1590541

Kdy se jít vyfotit a co na sebe?

Nejlepší těhotenské fotky mohou vznikat až v době, kdy je bříško velké a dobře viditelné, některé ženy se nechávají fotit až těsně před termínem porodu, pokud se ale strachujete toho, že byste mohla začít rodit přímo před fotografem, je vhodnou dobou období mezi sedmým a osmým měsícem těhotenství. Dříve to nemá příliš cenu, bříško je obvykle ještě málo výrazné a viditelné, i když je pravdou, že u každé ženy je to jinak.

Na focení si nejlépe oblékněte něco jednobarevného, neutrální barvy oblečení totiž dávají více vyniknout samotnému bříšku a pozadí fotografie. Pokud máte v plánu vyfotit se i s partnerem nebo i se staršími dětmi, zkuste se všichni barevně sladit dohromady, což působí velmi mile.

Užijte si své těhotenské focení na maximum. Neopakovatelné chvíle života si zaslouží zvěčnit.