Palanda není jen patrová postel

Existuje spousta různých takzvaných vychytávek, které mohou pomoci majitelům malých bytů. Může se například jednat o vestavěné skříně, které ušetří docela dost místa.
§ Jedna záležitost je určena především do dětských pokojů.
§ Alespoň tam v minulosti byla často k vidění.
§ Tím kouskem nábytku je PALANDA.
patrová postel.png
Pokud jste na ni někdy spali, pak víte, že je to docela zajímavý zážitek. Ať už jste v horním nebo i spodním patře. Jedna i druhá část zajišťovala určité soukromí. Dnes výrobci dotáhli tento nápad ještě o kus dál. Pokud si zakoupíte palandu s přistýlkou, pak máte jistotu, že se v pokoji vyspí lidé tři. A nemusí se jednat o děti, ale o tři dospělé. Moderní patrová postel 90×200 cm, která je vyrobena z kvalitního dřeva, je určená pro děti, teenagery i dospělé. Tento rozměr a typ je velmi oblíben majiteli horských chat nebo menších penzionů.
tři patrové postele.jpg

Řešení, které nemá negativa

Uvedený typ ale není jediný, který je v nabídce. Zákazník si může svůj interiér vybavit patrovou postelí s úložným prostorem a ušetří tak navíc ještě jednu skříň.
§ Toto řešení určitě uvítají především menší děti, pro které je večerní uklízení hraček mnohdy „za trest“.
§ Nikdo je jistě nebude nutit, aby do úložného prostoru své hračky skládaly podle pravítka.
Bonusem od výrobce je možnost výběru v mnoha barevných provedeních. Přesto, že máte doma třeba jedináčka a o dalším dítěti neuvažujete, může být toto řešení lepší, nežli jednolůžko. Palanda skýtá mnoho možností pro kreativní děti i jejich rodiče. Co třeba přidělat závěs? Pak nám jedním tahem vznikne dokonalý bunkr. V dnešní době si děti často a rády k sobě zvou kamarády na přespání. Pokud je v místnosti jen jedna postel, nastává problém. Později, až vaše dítě vyletí z hnízda, můžete z jeho bývalého pokoje udělat pokoj pro hosty. Tyto odolné postele vydrží skutečně tak dlouho.