Jaký kartáček je nejlepší?


Jistě i vy moc dobře víte, že v obchodech je k zakoupení celá řada zubních kartáčků a je na vás, který si právě vy zakoupíte.

Ne všechny kartáčky vám ale vyčistí chrup tak, jak by bylo potřeba.

Některé kartáčky nejsou schopny vyčistit zubní chrup tak, jako jiné. Pokud často od svého zubního lékaře slyšíte, že máte špatně vyčištěný chrup, pak je s velkou pravděpodobností na vině právě zubní kartáček.

Zubaři také velmi často dělají to, že svým pacientům nabízejí kartáčky, které jsou pro čištění nejlepší. Mnohdy se jedná o ty kartáčky, které mají rovné štětiny. Něco takového je pro zubní chrup opravdu nejlepší, jelikož vyčistí vše, co je potřeba.

kartáček s pastou

Kdybychom tedy měli říct, jaký kartáček je nejlepší Dentalescure, pak je to ten, který má rovné štětiny. Je ale potřeba počítat s tím, že je o něco málo dražší, než kartáčky jiné. Nejedná se ale o velký finanční rozdíl.

Pokud již nechcete od svého zubního lékaře poslouchat, že nemáte dostatečně vyčištěný chrup, nebo i vy sami moc dobře víte, že váš zubní kartáček pro vás není to pravé a váš chrup by na tom mohl být lépe, pak do něčeho takového zainvestujte.

Možná, že ze začátku to pro vás bude nezvyk, ale věřte, že si velmi rychle zvyknete.

kartáček a pasta

Důležité ale není pouze zaměření na zubní kartáček, ale také na pastu. I mnohé zubní pasty pro vás mohou být nevhodné. Určitě by nebylo na škodu pobavit se s vaším zubním lékařem, kterou pastu by právě na vaše zuby doporučil. Ne všechny jsou stejné. Existují i takové, které jsou speciální a které jsou vhodné například pro ty, kteří mají citlivý chrup.

Každý z nás může mít své zuby v naprostém pořádku a to i vy. Stačí jen začít využívat něco, co vám prospěje. Čím dříve změnu uděláte, tím rozhodně lépe.

Pořiďte si vše, co by vám mohlo pomoci, ještě dnes a začněte s lepší hygienou již od dnešního večera.

Možná, že sami na sobě poznáte, že vám změna skutečně prospěla.