Kvalitní, spolehlivé a účelné

Nemusí vás trápit fakt, že váš skvělý nový vůz nemá v základní výbavě tažné zařízení. Bez toho se málokdo obejde, protože každý jistě zná situaci, kdy nutně potřebuje odvézt něco na káře nebo na vleku a v dosahu není žádný kamarád nebo známý, který by vám s tím pomohl.

Pořiďte si u nás kvalitní a zároveň levné tažné zařízení ford mondeo, tento typ auta je sám o sobě prostorným a výkonným, ale bez možnosti připojit vlek nebo třeba stojan na kolo se do něj s celou rodinou a dalšímu věcmi těžko vejdete. Po instalaci tohoto pomocníka už vás nikdy nezaskočí potřeba narychlo převést větší množství nákladu, zkrátka připojíte káru a jedete, není třeba shánět někoho dalšího, ani pořizovat automobil s větším úložným přepravním prostorem.

Velký výběr pro vás

U nás v naší nabídce najdete různé typy držáků, takže si jistě vyberete, ať už jste sebevíc náročnější zákazník, vybírejte podle různých parametrů, ať už se jedná o cenu nebo nosnost nebo jiné více či méně praktické vlastnosti. Také nemusíte mít obavu z toho, že by naše tažná zařízení nešla nainstalovat i na ten nejmodernější typ vašeho auta.

Jen to nejlepší pro vaše auto

Ať už máte jakoukoliv značku a typ auta, jistě u nás naleznete vše, co potřebujete, abyste mohli bez problémů odvážet a převážet jakékoliv vaše věci. Jistě také oceníte, že nemusíte používat střešní stojan na kola, ale praktičtější a pohodlnější za auto, kdy ušetříte ještě více místa pro své spolucestující, kteří budou moci využít plný prostor kufru a třeba ještě navíc rakev na střeše. U nás nejdete to nejvýhodnější a zároveň skutečně kvalitní a účinné vybavení na vaše skvělé auto.