Nechte se odvézt i po párty


Občas se možná setkáváte s tím, že si domluvíte s přáteli posezení, kde se bude pít a samozřejmě každý z Vaších přátel se chce napit a Vy také. Nikdo se nehlásí k tomu, že by večer dělal řidiče, a tudíž je na Vás, abyste večer zůstal/a zodpovědný/á a odvezl/a ostatní domů. Jestliže se společně se svými známými domlouváte na tom, že pokaždé bude řídit někdo jiný a ten zrovna nebude pít, tak je vše v pořádku. Jsou však i jiné situace, které mohou v životě nastat a díky dnešnímu vyspělému trhu, kdy firmy nabízí různé služby, jich můžete využívat i Vy osobně.
společenská akce
V životě jsou i takové situace, že jste třeba na návštěvě, kam jste přijeli svým vlastním vozidlem a chcete se napít s ostatními, protože je veselá nálada. V takovém případě nemusíte přespávat u svých známých, ale máte možnost se dostat tam, kam poté budete potřebovat. Na trhu existuje služba, která zajistí odvoz vozu i Vás na místo, kam budete potřebovat. Stačí, když zavoláte na dispečink, kde sdělíte všechny podrobné informace, které jsou potřeba k tomu, aby Vás řidiči této firmy vyzvedli na místě, na kterém se nacházeli a převzali si Vás i Vaše vozidlo. Formou SMS Vám přijde SMS s tím, kdy si pro Vás přijedou řidiči, kdy jeden z nich půjde do Vašeho auta a odveze Vás do cíle. V cíli pouze zaplatíte za poskytnutou službu a řidič půjde zpět ke kolegovi a odjedou k dalšímu zákazníkovi, který potřebuje odvézt.
Služby této firmy můžete využívat kdekoliv po Praze.
řidič vozidla
Je skvělé vědět, že odteď kamkoliv pojedete v Praze, tak se můžete napít bez ohledu na to, že byste museli přespávat někde mimo domov. Formu odvozu vozu po požití alkoholu nemusíte volit pouze plánovaně, ale také neplánovaně. Stačí zavolat na dispečink a domluvit se na všem potřebném. Při jakémkoliv problému, který by mohl nastat se můžete vždy spojit s dispečinkem, který je Vám k dispozici.