Nechte se zviditelnit rou správnou grafikou

Máte vlastní firmu a potřebujete si vytvořit logo, web a další grafické výtvory? Nebo jste napsali knihu a potřebuje vytvořit návrh sazby? Předpokládám, že vás napadla otázka, proč bych měl/a platit tak nehorázné sumy za něco, co si můžu udělat sám/a? Vždyť ta grafika nemůže být tak náročná. Není to tak! Někdo může brát grafiky za lidi, kteří se živý svým koníčkem a jejich práci vyhodnocují za finančně přeceňovanou, a přitom je to úplně jinak. Práce grafika je naopak velice náročná. Musí uvažovat komplexně a vytvořit identitu celé firmy, tak aby se grafiky navzájem doplňovali a ladili k sobě. I přestože jsou grafické programy uživatelsky velice příjemné, ani profesionál, který v nich pracuje už léta nedokáže plně ovládat všechny funkce programu. Výhodou profesionála je i vizuální zdatnost a estetické cítění, které už za nějakou tu dobu zvládl nasbírat. Kvalitní grafik, nebo grafická společnost vám vytvoří celkovou vizuální identitu, od loga po poutavou grafiku pro on-line marketing.

vytvořené logo

Když se člověk pořádně zamyslí, vyvstane otázka, proč se nesvěřit do rukou profesionálů? Grafika Pardubice Krekrrr nabízí veškeré grafické práce. V jejich nabídce naleznete tvorbu webdesignu, ve které se drží moderních požadavků. Nemáte materiály, která by se mohly vložit na web? Nevadí Krekrrr je za vás vytvoří. Další službu, kterou nabízí je tvorba loga a grafik pro online marketing. Jelikož firma nabízí i služby marketingu, má textovou složku perfektně zvládnutou. A poslední službou z oblasti grafiky je návrh a sazba tiskovin, od knih po brožury. Nejenže vám firma vytvoří návrh, ale zařídí vám i výrobu tiskoviny.

Vizitka a leták

Když budete spokojeni s výkonem firmy, můžete se podívat na další služby a zjistíte, že Krekrrr nabízí tvorbu webů a e-shopů, videí a fotografií a online marketing. Jedna firma vám tedy dokáže vytvořit vše, co ke své propagaci potřebujete. Společnost je složena z menšího týmu mladých lidí, kteří se drží současných trendů a přesně rozumí svému povolání.