Nezanedbejte své problémy s erekcí.

O problémech s erekcí žádný chlap nemluví. Je to pro ně tabu a chápou problém jako osobní selhání. Čím víc nemluví, tím více shánějí nějakou pomoc na internetu. Ovšem i tady číhá nebezpečí, do různých diskuzí může psát kdokoli a místo, aby muže s problémem nasměroval tím správným směrem, ještě v něm dokáže vyvolat větší zmatek a pocit selhání.

ženšen

První, co si musíme troch rozebrat, je důvod tohoto problému a jeho četnost. Muž je od přírody lovec a počítá se s tím, že bude svoji samici, neboli ženu, dobývat jak jen to půjde. Jenže žijeme v říši lidské a ne zvířecí. Takže žena, pokud se ji nechce do sexuálního styku, použije otřepanou frázi o bolavé hlavě a otočí se k partnerovi zády. Je už na něm, jestli bude přemýšlet nad častými migrénami partnerky, nebo ji vyhodnotí jako ženu, která o něj prostě nestojí, nebo přijme prostý fakt, že jeho partnerka není naladěna na tak vysokou frekvenci sexu, jak by přál. Pokud je ovšem partnerka náruživá, může sama sex vyžadovat a pochopitelně i muž může být někdy indisponován. Bohužel u něj tato fyzická indispozice nejde lehce skrýt, takže se může zdát, že žena, která se ze všech svých sil snaží o probuzení touhy u své polovičky narazí.

lék

Ale jdeme tedy k podstatě problému. Není žena až moc urputná a hrrrr? Není onen muž spíš zahnán do kouta a prostě pod bičem jakési povinnosti není schopen erekce? Není ten problém psychického rázu? Čím více žena vyvíjí tlak, tím víc je muž zaskočen, jeho nitro je jaksi překvapené, že pozice lovce jsou obrácené a neprotestuje? Nebo se muž dočkal nějakého ošklivého posměšného komentáře? Není příčinou indispozice jakýsi strach, prostě příčina v rovině psychiky? Nebo se jedná opravdu o opakované selhávání, které není provázeno žádnými vypjatými situacemi a zážitky? Prostě první, po čem můžeme bez obav sáhnout jsou přírodní prostředky pro podporu erekce. Zkuste jejich účinky, třeba budete slavit rychlé úspěchy.