Osuším Tě měkkým objímáním

Člověče, vždyť já jsem Tvůj nejmilejší společník, když se sápeš z vany, nebo ze sprchového koutu. Jsem první, po kom sáhneš, když potřebuješ setřít vodu ze svého voňavě umytého těla!
Potřebuješ mě, ale jen v kvalitním provedení!
Nejvíce mě zbožňuješ, když jsem v provedení bavlněné froté http://promotextile.cz/index.php?id_category=8&controller=category&id_lang=1.

ručníky

· Saju přebytečné kapky z Tvého těla a suším Ti i vlasy, když je zapotřebí. Také ti masíruji tělo, když se mnou smýkáš po těle.
· A když se o mě dobře staráš, vydržím Ti sloužit dlouhá léta! Nedávej mě, prosím Tě, prát na víc, než šedesát stupňů. I když mě můžeš občas vyvařit, abych dostal ze sebe mikroby, rozhodně mě nežehli. Ztratím měkkost, kterou obdivuješ při každém doteku http://www.ketman.cz/masaz-umeni-doteku s Tvou kůží!
· Vyber si mě v jakékoliv barvě, protože mně prostě sluší každá! A když se rozhodneš i pro různou velikost, ani to mi neuškodí. Naopak! Pokud mám velikost obrovskou, zabalím Tě a ohřeju, dokud si to budeš přát!
· Až mě nebudeš potřebovat, rozvěs mě tak, abych ti proschnul, než zase přijde večer, a my se opět sejdeme po koupeli.

· Až se budeš rozhodovat, jakým dárkem poctíš své nejbližší, kup si mě a daruj mě. Potěšíš nejen obdarovaného, ale i mě. Protože já rád sloužím lidem. Jsem k tomu předurčen!
· Nezapomeň si mě přibalit do kufru, když budeš odjíždět na dovolenou. V hotelu mohou být samozřejmě mí neméně kvalitní kamarádi, ale já jsem já. Jsem jen Tvůj! Jsme na sebe zvyklí a já vím, že mě hned tak někomu nepůjčíš.
· A až si přivedeš do své domácnosti paní svého srdce, pořiď mi kamaráda. Ať na věšáku v koupelně nejsem tak sám!

barevné ručníky

Víš, člověče milý, jsem Tvůj kvalitní bavlněný froté ručník, který se nebude vůbec zlobit, když si pořídíš mou sestru osušku, která ke mně také patří! I kvalitní bavlněná froté osuška Ti poskytne stejný komfort, jako já. Možná i lepší, protože s ní můžeš odejít zahalen k televizi. A tam dokončit večerní siestu před spaním.