Zářivky do kanceláří musí být funkční

Pracujete v kanceláři do pozdních večerních hodin? Jistě jdete domů unavení. Trápí vás bolest hlavy a pálení očí. To jsou prostě vymoženosti naší moderní doby. Od rána do večera sedíte u počítače a vaše zdraví to pak odnáší. Bolesti zad jsou příčinou špatného sezení, pálení očí a bolest hlavy vám může způsobit nejen obrazovka počítače, ale taky špatné osvětlení. Zejména v období, kdy si musíte svítit mnohem více, je kvalitní osvětlení na pracovišti potřebné.

modrý design

Vždyť každému zaměstnavateli by mělo jít o to, aby vytvořil ty nejlepší podmínky pro své zaměstnance, pokud chce, aby svou práci vykonávali zodpovědně a kvalitně. S problikávajícími zářivkami to ovšem nepůjde. Každý, kdo má zkušenosti se starými zářivkami mi dá jistě za pravdu, že blikající a divně rotující zářivky, dovedou akorát odvádět pozornost od svěřených úkolů a pracovat při tak nevhodném osvětlení se pořádně nedá.

Nemusí být jen rovné

Taky máte doma kuchyňskou linku vybavenu zářivkou, která osvětluje její pracovní plochu? Myslíte si, že zářivky mají jen rovný tvar? Omyl. Zářivky jsou dnes hojně využívány nejen v domácnostech, ale i na pracovištích, obchodech a dílnách. Tvarově se nejvíce využívají zářivky lineární, ale v oblíbenosti se dostávají dopředu i zářivky kruhové. Ty se hodí zejména do obchodů a různých provozoven, protože kromě velkého prostoru, který nasvítí, mají samozřejmě velmi nízkou spotřebu, a to i přesto, že musí vydávat vysoký výkon při svém provozu. Kromě toho působí velmi zajímavě, zvlášť když si je pořídíte v různých barevných kombinacích.

žena na měsíci

Vysoká svítivost, při nízké spotřebě

Přesně tak. Svítí dokonale a jejich spotřeba je minimální. Nevadí jim ani časté vypínání. Jsou dokonalé i tvarově. Každá najde své uplatnění. Kompaktní kruhová zářivka 2gx13 vám kvalitně nasvítí vaši provozovnu, dílnu nebo kancelář. Její úspora je značná a životnost oproti starým zářivkám je neskutečně vysoká.