Povyšte váš sex na vyšší úroveň – zasloužíte si to


Prozíraví muži už se nenechají nachytat „na švestkách“, aby na problémy s erekcí a nedostatkem libida vyhledávali na Internetu zdroje s nabídkou Viagry volný prodej https://www.erectmax.cz/blog/prodej-viagry/, uvědomují si, že hlavní příčinou jejich potíží je životní styl, především stres, nevhodně poskládaný jídelníček a nedostatek pohybu včetně sedavého zaměstnání. Můžete si k tomu přičíst i špatné mezilidské vztahy a máte soupisku příčin vašich problémů téměř kompletní.

dva milenci

Rádi bychom vám nyní napověděli dva body, s nimiž si můžete váš testosteron nejen pohlídat, ale i pozvednout na vyšší level.

Adaptogeny

Před několika tisíci lety, a možná ještě dříve, lidé objevili bylinky, které dokážou udržet patřičnou hormonální rovnováhu a napomáhají lépe čelit stresovým situacím. Užívají je generace našich předků a nutno podotknout, že jde o léčbu ryze přírodní, bezpečnou a bez vedlejších efektů. Do kategorie adaptogenů patří například Ashwagandha, Shatavari, Maca peruánská, Korejský ženšen nebo Kotvičník zemní.

žena a muž

Objevujte své erotogenní zóny

Kdo se omezuje jen na bradavky, vagínu, klitoris a polibky na ústa, zbytečně se ochuzuje o pravou sexuální rozkoš. Silné erotogenní zóny jsou i na bříšku, zejména v pupíku, v podkolenních jamkách, ve vlasaté části hlavy a na chodidlech.

Lidský čich dosud nikdo důkladně nezmapoval

Víte, že čich patří k nejméně probádaným lidským smyslům? Lidský mozek a lidská mysl totiž dokáže rozlišit takřka nekonečný počet čichových vjemů a přiřadit jim také jisté vlastnosti. Například vůně ženského potu je pro muže jedním z nejsilnějších afrodiziak (samozřejmě je-li žena zdravá a pro vás jako partnerka také geneticky vhodná). Dopřejte si přirozenou vůni potu bez parfémů po lehkých sportovních aktivitách, vnímejte ji jako dar na pažích, na bříšku, i na zátylku. A možná vás bude vzrušovat i vůně podpaží, třísel a chodidel, není to nic nepřirozeného a potvrzují to i lékaři – sexuologové.