Praktická pomůcka při šití

Dlouhou dobu jste si přála šít na zakázku, dělat radost nejen sobě, dětem nebo rodině vůbec? Potřebovala byste ale vybavit dílnu tak, abyste měla všechno při ruce a pracovalo se vám co nejlépe? Pak by vám ve výbavě kromě šicího stroje, nití, látek, kříd a dalšího, neměla rozhodně chybět krejčovská panna nastavitelná, protože bez ní se složitě měří i špendlí a stehuje.

Krejčovské panny, jinak řečeno busty, jsou vhodné pro všechny, kdo šijí oděvy. Je jich samozřejmě několik druhů – základní jsou dvě provedení, kdy je panna buď s kovovým nebo dřevěným podstavcem. Nejčastější barva potahu je buď černá, nebo bílá, protože jednoduché a neutrální barvy patří mezi ty nejžádanější. Pokud byste ovšem toužili po jiné barvičce, můžete si zvlášť zakoupit potah a podle potřeby jej měnit. Dáváme si záležet na kvalitě tohoto výrobku, a kromě toho také na váze, protože je nám jasné, že je třeba často bustu přesouvat a aranžovat. Zároveň jsou ale krejčovské panny pevné, aby nedošlo při práci k nějakému narušení.

šití plné barev

Velká výhoda tohoto výrobku spočívá v nastavitelnosti – můžete si totiž navolit na jednotlivých částech takové rozměry, které potřebujete ať už pro sebe a rodinu, nebo pro konkrétní zákaznice. Mimo jiné máme v nabídce také busty na dětské velikosti, které se mohou skvěle hodit na šití bundy, kabátků, různých mikin či svetrů.

Pokud by se vám ovšem nehodila pouze krejčovská panna, ale potřebujete také nějaké výstavní do výlohy, určitě vybírejte z našeho sortimentu – k dispozici je krásná kovová zdobená panna, na které se budou vaše modely skvěle vyjímat. Vysoká je 161 centimetrů a volit můžete ze dvou barev.

krejčovská panna

Kromě této sekce sortimentu si u nás můžete vybrat krásné látky, mnoho věcí z oblasti galanterie a samozřejmě další kreativní potřeby, díky kterým dozdobíte nejen šité dekorace a oděvy, ale také domácnost. Doprava je u nás od 2 000,- korun zdarma, a pokud nebudete chtít zaslat balíček poštou, můžete si ho vyzvednout až na 250 místech v naší republice.