Součást výbavy pro miminko

Kočárek je pro většinu rodičů nedílnou součástí výbavy pro nejmenší. Miminka potřebují tu nejlepší péči, a proto rodiče volí nákup kočárku. Jedině s kočárkem budete mít volné ruce a budete moct dávat svého drobečka na hlídání. Mnoho rodičů také používá nosítko, ale většinu z nich potkáte i s kočárkem, protože díky kočárku můžete mít vy i miminko větší pohodlí například během procházek nebo pochůzek.

pár s kočárkem

Jakou cenovou relaci?
Při výběru kočárku každý rodič samozřejmě řeší otázku ceny. V dnešní době dochází ke zdražování všeho snad každý den, a tak je logické že se lidé snaží ušetřit kde se dá. Dávno neplatí že vysoká cena je zárukou kvality. Dnes můžete sehnat kvalitní kočárek i za poměrně nízkou cenu. Důkazem toho jsou například kočárky MILU KIDS Maxim-kocarky
, které vás dostanou moderním designem a vysokou kvalitou zpracování. Samozřejmostí je dostupná cena, protože stojí méně než 13 tisíc korun.

Výběr kočárku je potřeba neuspěchat a hlavně je nutné vybírat kočárek s rozumem. To znamená že je potřeba se nenechat unést krásným designem ale naopak si o kočárku zjistit vše co se týká jeho funkčnosti. Všechny kočárku musí být bezpečné – musí být vyrobeny z bezpečných materiálů a musí splňovat přísné bezpečnostní normy, takže bezpečnost máte zaručenou i s levnějšími kočárky.

žena s kočárkem

Běžte ho zkusit
Chcete mít jistotu že jste koupili oprava dobrý kočárek, který pro vás nebude moc vysoký nebo naopak nízký? Musíte si ho jít vyzkoušet do obchodu. Nechte si vysvětlit jak se s ním zachází a zkuste si ho i složit, protože jedině tak zjistíte, jestli vám plně vyhovuje.
Pozor – máte malé auto? Je možné že vybraný kočárek se vám nevejde do kufru. I na toto je potřeba myslet, protože pokud zanedbáte tuto vlastnost, může se vám stát, že budete muset kočárek prodat a koupit si jiný. To vám zbytečně vytáhne peníze z peněženky.