Tantrická masáž: Požitek a procítění

Tantra se v posledních letech dostala do povědomí široké veřejnosti a můžeme jí tak najít v mnoha podobách. Právě ve spojení s masáží může navodit smyslný zážitek, který ve vás zanechá hluboké pocity ještě dlouho poté. Tyto masáže se tak díky kladnému ohlasu staly hojně navštěvovanými muži i ženami. Co tedy vlastně znamená tantrická masáž a co může člověkovi nabídnout?

spirituální síla

Tantra je hlavně životní filozofií

Tantra neznamená jenom sexuální potěšení a uspokojení, i když je v tomto směru hodně skloňována. Je to mnohem víc…duchovno. Tantra není jen jakási sexuální praktika nebo dovednost k lepšímu uspokojení, je to především životní filosofie, kterou obklopuje duchovno a vychází se starověkých tradic. Její počátky můžeme s největší pravděpodobností najít v buddhismu a hinduismu. Ovšem v dnešní době je tantra hojně využívána jako sexuální praktika, která pomáhá objevovat smyslné požitky.

Najdeme tak mnoho masážních salónů, jejichž hlavní specializací je právě tolik oblíbená tantra masáž. Před první návštěvou je dobré si uvědomit, že se jedná o velmi silný prožitek, ale zároveň velmi intimní. Pro co možná nejsilnější zážitek je zapotřebí úplné uvolnění, které pomůže energii lepší proudění tělem. K úplnému uvolnění je však potřeba jistá dávka důvěry v člověka, který masáž provádí, jenže důvěra k cizímu člověku není vždy samozřejmá. Jedná se o práci, kde je velká dávka intimity naprostou nezbytností a hranice mezi oběma lidmi bývá velice zranitelná.

relaxační masáž

Pro koho tantra vlastně vhodná?

Tantrická masáž je vhodná pro každého, kdo zatouží po novém erotickém zážitku a je si skutečně jistý, že takovou dávku intimity od cizího člověka zvládne. Profesionální masáže penisu Mataharisalon a genitálií je u mužů velmi oblíbená, ženy jsou v případě intimity přeci jenom o poznání uzavřenější. Pokud však nemáte problém s intimitou a jste dostatečně otevření novým sexuálním zážitkům, je tantra masáž skvělou volbou.