Ubytování na Moravě

Hledáte odpočinek na víkend nebo na prodloužený víkend? Chcete utéct z běžného života. Vypustit všechny myšlenky, co Vás stále trápí a zažít něco pěkného v krásné vinařské krajině. Vyrazit na cestu s rodinou, kamarády nebo životním partnerem. Vyžití tu najde každý od lenocha po sportovce. Ubytování v Lednici na Moravě lednice.galant.cz se zalíbí každému. Krásná, kouzelná příroda vinic s historickými pozůstatky minulé doby. Spousta zajímavých věcí k vidění.výhled na Pálavu

Ubytování ve čtyřhvězdičkovém hotelu Galant nabízí odpočinek i něco pro sportovní nadšence. Od každého trochu. Možnost pokojů je ve třech provedeních.

  • Rodinné pokoje jsou situovány samostatnou ložnicí, obývacím pokojem a sociálním zařízení. Je to komfort s vysokým nárokem na prostor. Určené pro rodinny nebo skupinu kamarádů. Rodinné pokoje mají krásný výhled na rameno řeky Dyje.
  • Druhou možností jsou pokoje Deluxe, které jsou podobné pokojům rodinným. Mají samostatnou ložnice, obývací pokoj a koupelnu s toaletou.
  • Třetí možností jsou Standardní pokoje. Je tu méně prostoru než v předchozích variantách. Pokoj disponuje ložnicí a koupelnou s toaletou. Většina pokojů má balkon nebo terasu.

okolí na kole
Hotel disponuje celkem padesáti pokoji. Jeho součástí je wellness s venkovním bazénem. Součástí wellness je možnost si objednat masáže, vířivou vanu, infrasaunu nebo finskou saunu. Odpočinek je v tomto zařízení velmi pěkný a určitě tělu prospěje. Hotel nabízí pro sportovce kurty na volejbal, nohejbal a tenis. Pro ty méně nadané lze zapůjčit ping-pong nebo petangue. Turistika v okolí Lednice nadchne každého milovníka procházek. Hotel nabízí zapůjčení kol, koloběžek a elektrokol. Pálava je nádherná oblast a stojí za to jí vidět. Proto jestli stále váháte, zda tuto destinaci navštívit, tak rozhodně ano. Už jen kvůli odpočinku a památkám, jako je Lednický zámek a Lednicko-valtický areál. Můžete tu zažít skvělé věci v podobě jízdy na loďkách, projížďka v dobovém kočáře a mnoho dalších.