Vyzkoušeli jste někdy služby Lash stylistky?

Lash stylistika se zaměřuje právě na úpravu řas, ať už se jedná o jejich prodlužování či zahušťování. Řasenky dokážou mnoho, dámám to však již v dnešní době nestačí a chtějí něco víc. Chtějí mít krásné a pravidelné řasy, kterých ale často nemohou dosáhnout ani po desetiminutovém boji s řasenkou. Proto vyhledávají právě služby lash stylistek.
pohled nahoru

Jak poznáte profesionální lash stylistku?

Nejdůležitější je komunikace. Měla by se vás ptát na váš život, protože to s řasami velice souvisí. Mezi typické otázky patří především:
·         Jaké máte povolání?
·         Nosíte brýle? Pokud ano, jak často?
·         Jaké máte ráda líčení?
·         …
Rovněž musí umět zhodnotit vaše řasy, musí být schopna vám odpovědět na každou vaši otázku, samozřejmě by vás měla poučit, jak se o prodloužené řasy starat.
Řasy by se měly prodlužovat maximálně o jednu třetinu stávající délky řas. Je to z toho důvodu, aby nedošlo k porušení vlastních řas. Při nesprávné aplikaci pak může dojít ke slepování řas, k jejich zarůstání či zakrnění růstu.
natáčení řas

Výhody plynoucí z umělých řas.

Umělé řasy jsou hypoalergenní. Jedná se o syntetický materiál, který se aplikuje na vlastní řasy tak, že každá syntetická řasa kopíruje tvar původní řasy. Tím, že se k ní pevně připojí, ji prodlouží a zesílí. Aplikace je prováděna pomocí speciálního lepidla. Řasy jsou po aplikaci delší, tmavší, plnější a mají hedvábný vzhled. Lepení řas nelze považovat za zátěž pro oči, syntetické řasy jsou totiž maximálně lehké, odolné vůči nepříznivému počasí, vlastní řasy spíše podporují, než zatěžují. Po aplikaci je potřeba chodit na pravidelné doplňování řas pro zachování přirozeného efektu.
vkládání řas

Jak se o řasy správně starat?

·         Ihned po aplikaci je potřeba vyhnout se vodě a páře, která může řasy uvolnit alespoň po dobu hodin.
·         Nedoporučuje se používat kosmetické přípravky s olejovou složkou, ať už se jedná o odličovací přípravky, krémy, ale také řasenky.
·         Při odstraňování make-upu je potřeba být opatrnější a šetrnější.
·         Při nošení umělých řas je potřeba omezit návštěvu sauny či páry, které mohou způsobovat uvolňování syntetických řas.